Pożyczka na dowód charakteryzuje się wyjątkowo szybkim procesem załatwiania formalności. Wystarczy podać swoje dane z dowodu osobistego: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz numer i serię dowodu. Niektórzy pożyczkodawcy umożliwiają złożenie wniosku telefonicznie, inni internetowo, są też tacy, którzy rozpatrują wykorzystanie dwóch możliwości. Pozostaje więc pytanie – skoro formalności są szybkie to czy pieniądze uzyskuje się równie szybko?

Raz, dwa, trzy
Pożyczki na dowód zazwyczaj otrzymuje się w 3 krokach:
krok 1 – złożenie wniosku (telefonicznie lub internetowo), krok 2 – podanie danych osobowych do weryfikacji (niektórzy pożyczkodawcy mogą prosić o wyciąg z konta w celu potwierdzenia zarobków), krok 3 – otrzymanie pieniędzy na konto po przejściu weryfikacji i otrzymaniu pozytywnej decyzji.

Jak szybko dostanę pieniądze?
W przypadku wzięcia pożyczki „na dowód” pieniądze otrzymuje się szybko. Zazwyczaj są to 2 dni robocze po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Czasami nawet przelew zdarza się tego samego dnia lub kilka godzin po weryfikacji. Wszystko zależy od procedur wyznaczonych przez firmę pożyczkową.

Pamiętaj!
Należy pamiętać o tym, żeby przed złożeniem wniosku dokładnie zapoznać się z opiniami na temat danej firmy pożyczkowej. Trzeba koniecznie rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” oraz dokładnie zapoznać się z regulaminem i umową.

Szybko i uczciwie
Klienci LoanMe chwalą sobie przede wszystkim uczciwość i szybkość załatwiania formalności. Jesteśmy firmą, która bardzo ceni sobie relację z Klientem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Pożyczkobiorcy mogą dopełnić wszystkich formalności telefonicznie, a umowę podpisać internetowo. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są wysyłane nawet tego samego dnia!

Chcesz nas sprawdzić?
Zadzwoń: 22 377 78 88 lub zostaw swój numer telefonu na naszym Facebook’u – oddzwonimy.
facebook.com/LoanMePolska