Dział Marketingu

Analityk Danych (Dział Marketingu i Sprzedaży)

Miejsce pracy
Warszawa
Wymiar czasu pracy
pełny etat

Dział Marketingu

Dział Marketingu

Opis działu marketingu
Zajmujesz się wyszukiwaniem i oceną szans rynkowych związanych ze sprzedażą towarów lub usług,  ustalasz politykę sprzedaży i promocji firmy wobec Klientów - Dołącz do naszego Działu Marketingu.

Zakres obowiązków:
Przygotowywaniem analiz i raportów z zakresu marketingu i sprzedaży
Udział w tworzeniu strategii sprzedażowych i marketingowych przy pomocy analizy baz danych
Przygotowywaniem analiz efektywności akcji marketingowych i sprzedażowych
Analizą ad hoc na potrzeby kampanii
Monitorowaniem bieżących i okresowych wyników sprzedażowych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Wiedza z zakresu analiz statystycznych
Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL
Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania kampaniami marketingowymi (i sprzedażowymi)
Umiejętności analitycznego myślenia
Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
Bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie Excel)

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta
Miłą atmosferę pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Owocowe środy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres mailowy kariera@loanme.pl z dopiskiem Analityk Danych Dział Marketingu i Sprzedaży

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dołącz do nas

Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 4 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kariera@loanme.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Loan Me sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Zgadzam się  na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Loan Me Sp. z o.o. na inne, podobne stanowiska.