Dział Marketingu

Specjalista ds. SEM

Miejsce pracy
Warszawa
Wymiar czasu pracy
pełny etat

Dział Marketingu

Dział Marketingu

Opis działu marketingu
Zajmujesz się wyszukiwaniem i oceną szans rynkowych związanych ze sprzedażą towarów lub usług,  ustalasz politykę sprzedaży i promocji firmy wobec Klientów - Dołącz do naszego Działu Marketingu.

Zakres obowiązków:
Planowanie, zarządzanie i optymalizacja kampanii SEM (Google Search, Google Display Network, Remarketing)
Kontrola budżetów kampanii
Pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań
Raportowanie wyników kampanii
Znajomość narzędzi e-mail marketing oraz prowadzenie kampanii leadowych na FB będzie dodatkowym atutem

Oczekujemy:
Minimum rok w prowadzeniu kampanii SEM
Wiedzy na temat działania systemu Adwords
Biegłość w posługiwaniu się Google Analytics
Analizowanie i wyciąganie wniosków – biegłej znajomości Excela
Certyfikat Google AdWords

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom
Atmosferę oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą
Pracę w międzynarodowym środowisku
Nowoczesne biuro w centrum Warszawy (obok Dworca Zachodniego)
Owocowe środy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres mailowy kariera@loanme.pl z dopiskiem Specjalista ds. SEM.

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dołącz do nas

Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 4 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kariera@loanme.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Loan Me sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Zgadzam się  na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Loan Me Sp. z o.o. na inne, podobne stanowiska.