Dział IT

Web developer / designer

Miejsce pracy
Warszawa
Wymiar czasu pracy
pełny etat

Dział IT

Dział IT

Odnajdujesz się pracując nad projektami, które koncentrują się na adaptacji nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii - Dołącz do naszego Działu IT

Zakres obowiązków:
Projektowanie kreacji mailingowych i bannerów
Projektowania KV na potrzeby stron internetowych, kreacji typu Landing Page oraz Newsletterów
Utrzymanie i rozwój instalacji Wordpress, Drupal
Integracja z serwisami (API)
Dostarczanie wytycznych w zakresie zarządzania treścią

Oczekujemy:
Dobra znajomość PHP, HTML 5, Java Script oraz CSS3
Dobra znajomość biblioteki jQuery
Min. podstawowa znajomość preprocesora SASS
Znajomość narzędzi takich jak npm i Gulp
Dobra znajomość zagadnienia RWD
Praktyczna znajomość architektury REST
Umiejętność radzenia sobie z problematyką zgodności przeglądarek
Umiejętność programowania Newslettera zgodnie ze specyfikacją
Bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE (PS, AI)
Umiejętność projektowania KV na potrzeby stron internetowych, kreacji typu Landing Page oraz Newsletterów

Oferujemy:
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, ale stale rozwijającej się firmie
Pełne wsparcie przy realizacji pomysłów
Realne możliwości poszerzenia kompetencji
Owocowe środy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres mailowy kariera@loanme.pl z dopiskiem Web developer / designer

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dołącz do nas

Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 4 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kariera@loanme.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Loan Me sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Zgadzam się  na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Loan Me Sp. z o.o. na inne, podobne stanowiska.