Często Zadawane Pytania

Poniżej znajduje się lista pytań i odpowiedzi. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? W takim razie prosimy o kontakt.

22 377 78 00

Czym jest pożyczka osobista?

Pożyczka osobista to niezabezpieczona pożyczka przeznaczona na finansowanie dowolnych celów Pożyczkobiorców. Może być wykorzystana w dowolny sposób, od konsolidacji innych pożyczek po renowację kuchni.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę w LoanMe?

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Jaką sumę mogę pożyczyć?

Udzielamy pożyczek od 1000 zł do 11000 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Zazwyczaj, po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, pieniądze są Twoim koncie w następnego dnia roboczego. Jednak jest to zależne od szybkości Twojego banku.

Na co mogę przeznaczyć pożyczkę osobistą?

Pożyczka osobista może być przeznaczona na dowolny cel: możesz ją przeznaczyć na spłatę innych zobowiązać, czy też na dowolny, inny cel: kupno pierścionka zaręczynowego dla ukochanej osoby, niespodziewane wydatki, remont domu, naprawę samochodu, czy wymarzone wakacje.

Czy mogę ponownie ubiegać się o pożyczkę jeśli kiedyś jej nie otrzymałem?

Oczywiście! Np. jeśli Twoja historia kredytowa uległą poprawie, możesz ponownie ubiegać się o przyznanie pożyczki osobistej.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę jeśli nie mieszkam w Polsce?

Nasze pożczyki są przeznaczone dla osób, których stałym miejscem zamieszkania jest Polska

Jak mogę dokonywać tygodniowych spłat?

Wpłaty mogą być dokonywane za pomocą systemu transakcyjnego Twojego banku lub za pośrednictwem podmiotów, które oferują usługę przelewów finansowych. Ważne jest aby wpłaty wpływały na Twoje indywidualne konto utworzone specjalnie dla Twoich wpłat.

Co się stanie jeśli nie spłacę pożyczki na czas?

Będziemy zmuszeni naliczyć odsetki za opóźnioną płatność oraz, po uprzednim poinformowaniu zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, zgłosić ten fakt do rejestru dłużników prowadzonych przez biura informacji gospodarczej. Te działania będą mieć wpływ na Twoją wiarygodność kredytową i mogą utrudniać otrzymanie kolejnych pożyczek w przyszłości. Natomiast w przypadku, kiedy kontakt z Tobą będzie utrudniony, a zaległości nie będą regulowane przekażemy sprawę zewnętrznej firmie windykacyjnej, która będzie kontaktować się z dłużnikiem w naszym imieniu.

Jak wyliczana jest moja rata?

Przy obliczaniu Twojej raty opieramy się na  Twoim profilu finansowym. Jest on określany na podstawie historii kredytowej, przychodu, wydatków i wybranego programu pożyczkowego.

Czy wcześniejsza spłata pożyczki bądź wcześniejsza spłata raty jest obciążona dodatową opłatą?

Nie, możesz dokonać wcześniejszej spłaty całej pożyczki bądź nadpłacić swoje raty bez żadnych dodatkowych kosztów

Co zrobić jeśli zgubię hasło do logowania (Reset Password)

Tutaj możesz uzyskać nowe hasło

Hasło

Jak mogę uzyskać informację o wysokości mojego zadłużenia?

Informacje na ten temat możesz uzyskać dzwoniąć do nas: 22 377 78 88

Jak mogę uzyskać inne informacje, nieujęte w Najczęsciej Zadawanych Pytaniach?

Zadzwoń do nas 22 377 78 88 w godzinach pracy biura lub wyślij swoje pytanie mailem: kontakt@loanme.pl

GODZINY PRACY:
8:00 – 20:00 Poniedziałek – Piątek
10:00 – 18:00 Sobota

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Oceniono nas na 4.5 na 5 bazując na opinii 30 klientów w rankingu Google.

Miałem już doświadczenie z innymi firmami i nie było źle. Ta firma też jest w porządku. Szybko przelane pieniądze i korzystne niskie raty tygodniowe.

Krzysztof Pieczyński

Bardzo miła obsługa, Pani z którą rozmawiałem kompetentna i potrafiąca odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam tę firmę.

Mateusz Piórkowski

Jestem bardzo zadowolona , wszystko sprawnie i szybko ! Obsługa bardzo konkretna i przemiła  gorąco polecam !!!

Dominika Derej