Komitet Ochrony Praw Dziecka to instytucja pozarządowa powstała w 1981 roku. Jej sztandarowym celem jest pomoc dziecku skrzywdzonemu, doświadczającemu przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. LoanMe  – od początku 2018 roku do końca marca – prowadzi zbiórkę funduszy dla KOPD. W ramach współpracy narodziła się idea wspaniałego wydarzenia.

W niedzielę, 25 lutego w Hulakula w Warszawie odbył się niezwykły koncert – „Kamil Bednarek dla Komitetu Ochrony praw Dziecka”! LoanMe było głównym partnerem i współorganizatorem wydarzenia.  Koncert poprowadził Zygmunt Chajzer, a patronat medialny objęło Radio Eska. Cały dochód z imprezy został przekazany na rzecz podopiecznych KOPD.

Na zdjęciu poniżej: zarząd KOPD, prowadzący – Zygmunt Chajzer, marketing manager Hulakula oraz PR manager LoanMe.

Koncert rozpoczął się wręczeniem kryształowej kuli i podziękowaniem dla firmy LoanMe reprezentowanej przez członka zarządu – Martę Janowicz-Stradomską.

Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Kamil Bednarek! Artysta reggae zaprezentował publiczności kilka własnych utworów takich jak „Chwile jak te” czy „Sailing”. Bednarek wykonał również piosenkę Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”.

Przy dźwiękach muzyki reggae uczestnicy wydarzenia bawili się świetnie. Po koncercie Kamil Bednarek otrzymał podziękowania z rąk przedstawicieli Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz kryształową kulę. Po występie artysta robił sobie zdjęcia z fanami i rozdawał autografy.

Inicjatywę koncertu wspierał m. in. Jarosław Boberek – aktor teatralny, filmowy, niekwestionowany król polskiego dubbingu – który na koncercie pojawił się z licznymi znajomymi, a także Beril Ackay – międzynarodowa modelka i właścicielka marki Sugar Babe Los Angeles, która specjalnie na to wydarzenie przyleciała ze Stanów Zjednoczonych.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do powstania tego wspaniałego wydarzenia. Jedną z głównych wartości firmy LoanMe jest wspieranie i pomaganie innym, dlatego cieszymy się, że mogliśmy dołożyć naszą cegiełkę do tego przedsięwzięcia!