Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
W tym roku organizatorzy kontynuują zamysł tworzenia najgorętszej imprezy muzycznej, organizowanej w nadmorskich miejscowościach. Summer Amber Festival 2018 odbędzie się w Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej oraz w Ustce. Nieodłącznie imprezie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, za każdym razem jest to fantastyczne widowisko. Wybory Miss, największe taneczne przeboje, a także gry i animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami dla publiczności – na Summer Amber Festival każdy znajdzie coś dla siebie!


Organizatorzy wraz z LoanMe – sponsorem głównym, zapraszają na poszczególne dni festiwalu:
• 20 i 21 lipiec w Jantarze – na scenie pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Paulla, Yugine, Diadem, Karmel oraz Red Queen. Od rana na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu organizowane dla osób w każdym wieku.
• Następnego dnia zagrają Margaret, Camasutra, Markus P, Dj Biały i Elixir. Podczas imprezy odbędą się wybory Bursztynowej Miss 2018.
• 25 lipca w Jastarni będziemy się bawić przy największych hitach disco polo razem z After Party, Freaky Boys, Dbomb, Red Queen, The Brothers.
• 1 sierpnia w Krynicy Morskiej, Sławomir zaśpiewa o miłości w Zakopanem, dodatkowo zabawi nas Cristo Dance oraz Yugine.
Wielki Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 obędzie się w Ustce, 11 sierpnia. Publiczność wybierze swoją Miss Publiczności, jury przyzna prestiżowe tytuły. Spośród finalistek Jury wyłoni również Bursztynową Miss LoanMe, która w nagrodę otrzyma kontrakt reklamowy.

Wszystkie te atrakcje, zostały przygotowane dla Państwa zupełnie za darmo. Organizatorzy zapraszają do przybycia na festiwal z całymi rodzinami. Świetna zabawa gwarantowana!