Summer Amber Festival 2018 to już druga edycja wspaniałych nadmorskich koncertów w rytmach muzyki disco & dance. Koncerty odbywają się w czterech miejscowościach, kolejno w Jantarze (20-21.07), Jastarni (25.07), Krynicy Morskiej (1.08) oraz w Ustce (11.08). W trakcie imprezy – poza licznymi koncertami – odbywają się także wybory Bursztynowej Miss Polski! Piękne kandydatki, letnia atmosfera i zabawa na plaży to kwintesencja tego wydarzenia.

 

W piątek i sobotę (20 i 21 lipca) na plaży w Jantarze miało miejsce uroczyste otwarcie Summer Amber Festival 2018. LoanMe jest głównym sponsorem wszystkich dni festiwalowych.  Koncerty poprowadzili – Zuzanna Brinkiewicz oraz Rafał Patyra. Jako pierwszy wystąpił zespół Red Queen oraz formacja Diadem, którzy zachęcili publiczność do zabawy.

Oprócz koncertów, na scenie odbywały się liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów głównych imprezy.  

Zaraz po konkursach odbyła się prezentacja kandydatek do tytułu Bursztynowej Miss Polski oraz Miss LoanMe.

Następnie na scenie pojawili się – zespół Karmel, Paulla, Yugine oraz gwiazda wieczoru – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent! Publiczność bawiła się przy znanych i uwielbianych przebojach muzyki disco do późnych godzin. Po występach artyści rozdawali autografy i robili zdjęcia z fanami.

II dzień festiwalu w Jantarze rozpoczęły występy takich zespołów jak Camasutra, Ellixir oraz Markus P. Następnie na scenie pojawiły się piękne kandydatki walczące o tytuł Bursztynowej Miss Jantar 2018. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie tytuł Bursztynowej Miss Jantar powędrował do Aleksandry Gronowskiej. Serdecznie gratulujemy!

 

Po wyborach Miss przyszedł czas na gwiazdę wieczoru – Margaret!

Piosenkarka znana z takich przebojów jak „Thank You very much” czy „In my cabana” przyznała, że jest to jej debiut w Jantarze. Świetny głos i mnóstwo energii na scenie – to znak rozpoznawczy polskiej piosenkarki.

Więcej obejrzycie na naszym fanpage na Facebook’u, gdzie już niedługo pojawi się video z tego wspaniałego wydarzenia!  Zapraszamy!