Społeczność i akcje charytatywne

Summer Amber Festival 2018 – LoanMe głównym partnerem wydarzenia

Summer Amber Festival 2018 to druga edycja wspaniałych nadmorskich koncertów w rytmach muzyki disco & dance. Koncerty odbyły się w czterech miejscowościach, kolejno w Jantarze (20-21.07), Jastarni (25.07), Krynicy Morskiej (1.08) oraz w Ustce (11.08).

W trakcie imprezy – poza licznymi koncertami – odbywały się także wybory Bursztynowej Miss Polski! Piękne kandydatki, letnia atmosfera i zabawa na plaży to kwintesencja tego wydarzenia. LoanMe było głównym sponsorem całego festiwalu.

W ciągu 5 dni festiwalowych na nadmorskich scenach stanęło wielu znanych i lubianych polskich artystów muzyki disco & dance, a także piękne kandydatki walczące o tytuł Bursztynowej Miss!

Publiczność bawiła się przy dźwiękach muzyki takich gwiazd jak Paulla, Zenon Martyniuk i Margaret!

Na scenie pojawili się również – After Party, Dbomb oraz Sławomir z małżonką!

Finał Summer Amber Festival 2018 oraz plebiscytu Bursztynowej Miss Polski odbył się na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce. Tytuł Bursztynowej Miss Polski i Miss LoanMe otrzymała Paulina Chruścińska, a I i II Vice Miss zostały Paulina Sokowicz i Agnieszka Święcicka. Natalia Błahut wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Publiczności.

Koncerty oraz zmagania kandydatek trwały od 20 lipca do 11 sierpnia. We wszystkich dniach festiwalu brało udział ponad 30.000 osób. Tegoroczna edycja Summer Amber Festival odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach – reportaże z wydarzeń pojawiły się m.in. w Jedynce Polskiego Radia, Disco Polo TV, Radiu Wawa czy Eska.

Szczegółowe reportaże z tego wydarzenia znajdziecie na naszym Youtubie!

Zdjęcia: Karol Doerfer