Dział IT

Software Engineer in Test

Miejsce pracy
Warszawa
Wymiar czasu pracy
pełny etat

Dział IT

Dział IT

Odnajdujesz się pracując nad projektami, które koncentrują się na adaptacji nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii - Dołącz do naszego Działu IT

Szukamy entuzjasty interesującego się nowoczesnymi technologiami, lubiącego luźną atmosferę startupu i brak sztywnych procedur. Będziesz miał realny wpływ na sposób testowania oprogramowania. Nauczysz się fintechu budując go razem z biznesem. Będziesz pracował w międzynarodowym zespole programistów – powinieneś dobrze znać język angielski (min. B2). Szukamy studentów ostatniego roku studiów oraz kandydatów z doświadczeniem zawodowym. Preferujemy umowę o pracę.

Opis stanowiska:

 • Programowanie i implementacja testów
 • Stworzenie frameworku do testów
 • Testy manualne
 • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji testów
 • Opracowywanie nowych funkcjonalności i produktów
 • Wprowadzanie zmian i poprawek związanych z systemem wewnętrznym
   

Technologie wymagane:

 • C#, .NET 4.5
 • MS SQL, T-SQL
 • Praktyczna wiedza z zakresu testowania aplikacji webowych (front- i back- end)
 • Praktyczna wiedza z testowania procedur składowanych

Mile widziane:

 • Budowanie strategii testowania systemu
 • Testowanie procedur składowanych zawierających logikę biznesową
 • Refaktoryzacja starszego kodu umożliwiająca jego testowanie 
 • Identyfikowanie wymagań na podstawie analizy kodu
   

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres mailowy kariera@loanme.pl z dopiskiem Test Automation Engineer.

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dołącz do nas

Maksymalna liczba plików: 5.
Limit 4 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: kariera@loanme.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Loan Me sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Zgadzam się  na przetwarzanie przez Loan Me Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Loan Me Sp. z o.o. na inne, podobne stanowiska.