LoanMe jest instytucją finansową, której najwyższą wartością jest wiarygodność i chęć pomocy innym. Dbamy o to, aby nasza praca przynosiła wiele korzyści społecznościom dla których działamy, dlatego angażujemy się w akcje dobroczynne, które wspierają potrzebujących.

W czwartek, 29 listopada, po raz drugi w historii, w restauracji Concept 13 w ekskluzywnym domu handlowym Vitkac w Warszawie zorganizowany został bankiet charytatywny na rzecz zwierząt – „Zostań psim aniołem. Edycja II”. Ambasadorką akcji Joanna Krupa, od lat zaagażowana w działania na rzecz praw zwierząt. 

Komitet Ochrony Praw Dziecka to instytucja pozarządowa powstała w 1981 roku. Jej sztandarowym celem jest pomoc dziecku skrzywdzonemu, doświadczającemu przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. LoanMe – od początku 2018 roku do końca marca – prowadzi zbiórkę funduszy dla KOPD. W ramach współpracy narodziła się idea wspaniałego wydarzenia.

Fundacja “Akogo?” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza. Od ponad 15 lat zajmuje się problemami osób w śpiączce. Jednym z osiągnięć fundacji było wybudowanie pierwszego w Polsce wzorcowego ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci – kliniki „Budzik” (2013 r.).

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 kontakt@loanme.pl