Akcje charytatywne LoanMe

LoanMe jest instytucją finansową, której najwyższą wartością jest wiarygodność i chęć pomocy innym. Dbamy o to, aby nasza praca przynosiła wiele korzyści społecznościom dla których działamy, dlatego angażujemy się w akcje dobroczynne, które wspierają potrzebujących.

„Firma Roku” to ogólnopolski program organizowany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej od 17 lat. Tytuł ten jest potwierdzeniem rzetelności i jakości oferowanych produktów i usług. Laureatów wyłania niezależna komisja złożona z przedstawicieli Certyfikacji Krajowej, dla której priorytetem jest dobro klientów. 

Szpitalna rzeczywistość bywa przytłaczająca, tym większy budzi smutek, kiedy wśród chorych znajdują się dzieci. Często mali pacjenci spędzają na oddziałach wiele czasu. W trosce o ich rozwój powstały przyszpitalne placówki edukacyjne takie jak Szkoła Podstawowa nr 282 „Niekłańska”. Instytucja została powołana przez Kuratorium Okręgu Szkolnego m.st. Warszawy i jej celem jest dbanie o dobro hospitalizowanych dzieci. W placówce prowadzone są zajęcia wychowawcze i dydaktyczne. O kulisach pracy z małymi pacjentami opowiada pani Ewa Szarowska – kierowniczka wychowania przyszpitalnej Szkoły Podstawowej nr 282. 

Jesteśmy pozabankową firmą pożyczkową, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz korzystnej oferty kredytów konsumenckich, możemy pochwalić się również szeroką działalnością CSR-ową. Zorganizowaliśmy m.in. zbiórkę pieniężną dla hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” u boku Joanny Krupy czy liczne akcje charytatywne na rzecz schronisk dla zwierząt, osób bezdomnych i domów dziecka. Jesteśmy również sponsorem głównym Summer Amber Festival – już po raz drugi!

Potrzebujesz więcej informacji?

Kontakt dla mediów

Tel 733 152 626 kontakt@loanme.pl