Sprawdź nasze poradniki i kategorie

Ferie zimowe to idealny czas, by się zrelaksować, skorzystać z atrakcji, jakie oferuje nam zima oraz naładować energią na kolejne miesiące. Niektórzy chętnie poświęciliby zimową przerwę na słodkie lenistwo, ale nie warto spędzać tak każdego wolnego dnia. Najlepszym sposobem na zdobycie świetnych wspomnień oraz nabranie sił do działania, jest aktywne spędzenie ferii.

Opłata za energię elektryczną to znaczący punkt w budżecie miesięcznym każdej rodziny. Co roku wydajemy średnio 1400 zł na rachunki za prąd. Od 1 stycznia 2020 roku średnia cena energii elektrycznej wzrosła o około 12%. Oszczędzanie prądu jest bardzo łatwe, a kontrola nad wydatkami domowymi może przynieść znaczną ulgę dla finansów, a także ogromną satysfakcję. Nawet kilka drobnych zmian, wprowadzonych do codziennych zwyczajów korzystania ze sprzętów elektrycznych i oświetlenia pozwoli nam zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie.

III edycja konkursu „Świąteczna Opowieść” dobiegła końca. Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. W tym roku wybór Laureatów był znacząco utrudniony.

Komisja konkursowa jednogłośnie zdecydowała o wyborze 3 zwycięskich historii, których autorami są: 
- Pan Andrzej z Giżycka,
- Pani Jadwiga z Rudy Śląskiej, 
- Pan Grzegorz z Kielc.